041-35576837

از 9 صبح تا 9 عصر

وب سرویس چیست؟

وب سرویس پیامک با ما به شما اجازه می دهد وب سایت یا اپلیکیشن یا نرم افزار خود را با استفاده از چند خط کدنویسی به سامانۀ پیامک با ما متصل کرده و در زمان های مورد نظر، اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک های خود از این طریق نمایید.

امکانات اصلی وب سرویس

وب سرویس رایگان پیامک

امکان آزمایش وب سرویس رایگان پیامک با ما با اعتبار رایگان 500 تومان و خطوط اشتراکی برای ارسال و دریافت پیامک ، همچنین نسخه استاندارد وب سرویس پیامک رایگان است و فقط کافیست خط اختصاصی خود را خریداری نمائید.

عبور از بلک لیست (وب سرویس خدماتی)

وقتی یک شماره تلفن همراه در لیست سیاه مخابراتی است، علاوه بر امکان ارسال پیامک صوتیِ، امکان ارسال از خطوط خدماتی سامانه نیز امکان پذیر است.

ارسال SMS بین المللی

ارائه یک خط بین المللی از کشور کانادا برای ارسال پیامک بین المللی به 146 کشور دنیا از طریق وب سرویس و یا پنل نیاز شما را برای ارسال پیامک به کشور های دیگر برآورده می کند همچنین امکان خرید خطوط بین المللی اختصاصی از دیگر ویژگی های وب سرویس پنل پیامک با ما است.

سایر ویژگی ها

نمونه کد ارسال پیامک

وجود نمونه کد و SDK برای زبان های مختلف برنامه نویسی و مستندات REST API سرعت کار شما را چند برابر می کند تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان با متد ها و قابلیت آنها آشنا شوید و پروژه خود را اجرائی نمائید.

پشتیبانی از کلیه خطوط

امکان خرید خطوط اختصاصی از پیش شماره های 3000 و 2000 و 1000 و 5000 و 021 و همچنین خطوط بین المللی برای ارسال و دریافت پیامک وجود دارد , در صورتی اختلال یک پیش شماره میتوانید از سرویس پیش شماره جایگزین استفاده نمایید.

ارسال وضعیت پیامک به URL

امکان انتقال وضعیت پیامک های ارسالی به آدرس URL تعیین شده Status Callback URL که وضعیت پیامک های ارسالی را در سیستم شما بروز می کند ، این کار باعث کاهش فراخوانی ها و مصرف کمتر منابع سرور شما می‌شود. کافیست بعد از خرید خط اختصاصی به بخش تنظیمات خطوط مراجعه نمائید.

امنیت و انعطاف پذیری

استاندارد Http Basic Authentication و لایه امن SSL برای ایجاد امنیت بیشتر در هنگام استفاده از وب سرویس پیام کوتاه پیامک با ما و همچنین ارسال پیامک با URL که نیازمند اتصال درگاه پیام کوتاه به نرم افزارهای مانیتورینگ و سورس باز از دیگر خدمات سرویس پیامک با ما است.

ارسال پیامک دریافتی به URL

امکان انتقال پیامک های دریافت شده به یک آدرس URL تعیین شده که سیستم دریافت شما را Real-Time می کند ، کافیست بعد از خرید خط URL مورد نظر را برای دریافت پیامک Callback تنظیم نمائید. البته امکان واکشی پیامک های دریافت شده از طریق وب سرویس وجود دارد.

عیب یابی آسان

بخش API Log Request برای مشاهده خطاهای فراخوانی API پیامک و تماس صوتی و همچنین ارائه گزارشات دقیق برای Webhook انجام شده برای بخش های Delivery Callback و Receive Callback

پیامک با ما را با اعتبار 5000 ریال رایگان آزمایش کنید!

نیازی به پرداخت هزینه نیست! فرم را تکمیل کنید تا نسخه آزمایشی به همراه 5000 ریال اعتبار رایگان برای شما فعال گردد.